januar  februar  marec  april  maj  junij  
julij  avgust  september  oktober  november  december  

31.03.

SV. GVIDO IZ POMPOSE, opat

(okoli 970-1046)

28.03.

SV. GUNTRAM, knez

(okoli 525-592)

26.03.

SV. LIUDGER, škof

(okoli 742-809)

22.03.

SV. LEA, vdova in spokornica

(4. stol.-384)

21.03.

SV. SERAPION, škof

(3. stol.-365)

20.03.

SV. MARTIN IZ BRAGE, škof

(okoli 515-580)

16.03.

SV. HERBERT KÖLNSKI, nadškof

(okoli 970-1021)

14.03.

SV. MATILDA, kraljica

(okoli 895-968)

13.03.

SV. LEANDER SEVILJSKI, škof

(okoli 540-600)

12.03.

SV. INOCENC I., papež

(4. stol.-417)

10.03.

40 MUČENCEV IZ ARMENIJE

(3./4. stol.-okoli 320)

06.03.

SV. FRIDOLIN, opat

(5- stol.-538)

05.03.

SV. HADRIJAN (ADRIAN), mučenec

(3. stol.-okoli 290)

04.03.

SV. KAZIMIR, kraljevič

(1458-1484)

03.03.

SV. KUNIGUNDA, cesarica

(okoli 980-1033/39)

31.03.

SV. GVIDO IZ POMPOSE, opat

(okoli 970-1046)

28.03.

SV. GUNTRAM, knez

(okoli 525-592)

26.03.

SV. LIUDGER, škof

(okoli 742-809)

22.03.

SV. LEA, vdova in spokornica

(4. stol.-384)

21.03.

SV. SERAPION, škof

(3. stol.-365)

20.03.

SV. MARTIN IZ BRAGE, škof

(okoli 515-580)

16.03.

SV. HERIBERT KÖLNSKI, nadškof

(okoli 970-1021)

14.03.

SV. MATILDA, kraljica

(okoli 895-968)

13.03.

SV. LEANDER SEVILJSKI, škof

(okoli 540-600)

12.03.

SV. INOCENC I., papež

(4. stol.-417)

10.03.

40 MUČENCEV IZ ARMENIJE

(3./4. stol.-okoli 320)

06.03.

SV. FRIDOLIN, opat

(5- stol.-538)

05.03.

SV. HADRIJAN (ADRIAN), mučenec

(3. stol.-okoli 290)

04.03.

SV. KAZIMIR, kraljevič

(1458-1484)

03.03.

SV. KUNIGUNDA, cesarica

(okoli 980-1033/39)

31.03.

SV. GVIDO IZ POMPOSE, opat

(okoli 970-1046)

28.03.

SV. GUNTRAM, knez

(okoli 525-592)

26.03.

SV. LIUDGER, škof

(okoli 742-809)

14.03.

SV. MATILDA, kraljica

(okoli 895-968)

13.03.

SV. LEANDER SEVILJSKI, škof

(okoli 540-600)

12.03.

SV. INOCENC I., papež

(4. stol.-417)

10.03.

40 MUČENCEV IZ ARMENIJE

(3./4. stol.-okoli 320)

06.03.

SV. FRIDOLIN, opat

(5- stol.-538)

05.03.

SV. HADRIJAN (ADRIAN), mučenec

(3. stol.-okoli 290)

04.03.

SV. KAZIMIR, kraljevič

(1458-1484)

03.03.

SV. KUNIGUNDA, cesarica

(okoli 980-1033/39)

31.03.

SV. MODEST

apostol Karantanije(+ ok. 763)

30.03.

SV. AMADEJ SAVOJSKI

vojvoda(1435 – 1472)

29.03.

SV. BERTOLD

redovni ustanovitelj(+ 1195)

28.03.

SV. MILADA PRAŠKA

redovnica(+ ok. 994)

27.03.

SV. RUPERT

škof(ok. 620 – 717)

26.03.

SV. EVGENIJA

SV. EVGENIJAmučenka(+ 923)

25.03.

SV. PROKOP ČEŠKI

opat(ok. 990 – 1053)

24.03.

SV. KATARINA ŠVEDSKA

redovnica(1331 – 1381)

23.03.

SV. ALFONZ TORIBIJ iz Mongroveja

škof(1538 – 1606)

22.03.

SV. LEA

vdova(+ 384)

21.03.

SV. NIKOLAJ IZ FLÜE

kmet in samotar(1417 - 1487)

20.03.

SV. KLAVDIJA

mučenka(+ ok. 300)

19.03.

SV. JOŽEF

Jezusov rednik(+ 1 st.)

18.03.

SV. CIRIL JERUZALEMSKI

cerkveni učitelj(ok. 313 – 386)

17.03.

SV. PATRIK

škof(ok. 385 – 461)

16.03.

SV. HILARIJ

škof in mučenec(+ ok. 284)

15.03.

SV. KLEMEN MARIJA DVORŽAK

češki redovnik(1751 – 1820)

14.03.

SV. MATILDA

kraljica(ok. 895 – 968)

13.03.

SV. KRISTINA

devica in mučenka(+ 559)

12.03.

SV. DOROTEJA

mučenka(+ ok. 304)

11.03.

SV. SOFRONIJ

jeruzalemski patriarh(ok. 560 – 638)

10.03.

ŠTIRIDESET MUČENCEV IZ SEBASTE

mučenci(+ ok. 320)

09.03.

SV. FRANČIŠKA RIMSKA

redovna ustanoviteljica, mistkinja(1384 – 1440)

08.03.

SV. JANEZ OD BOGA

redovni ustanovitelj(1495 – 1550)

07.03.

SV. PERPETUA in FELICITA

mučenki(+ ok. 202)

06.03.

SV. FRIDOLIN

opat(ok. 460 – ok. 540)

05.03.

SV. HADRIJAN

mučenec+ ok. 310

04.03.

SV. KAZIMIR

poljski kraljevič(1458 – 1484)

03.03.

SV. KUNIGUNDA

cesarica(ok. 980 . ok. 1033)

02.03.

SV. NEŽA

redovnica(1205 – 1282)

01.03.

SV. ALBIN

škof(469-550)

Škofija Murska SobotaŠkofija Murska SobotaŠkofija Murska SobotaŠkofija Murska SobotaŠkofija Murska Sobota

Napovednik


 nedelja, 02.08.2020 - nedelja, 06.12.2020

PRIPRAVA na zakon

Priprava na zakon v Škofiji Murska Sobota po epidemiji več ...


 četrtek, 24.09.2020 - petek, 06.11.2020

Murska Sobota - katehumenat

5. oktobra se začne katehumenat več ...


 četrtek, 01.10.2020 - sobota, 31.10.2020

Molitev rožnega venca za duhovne poklice

Molitev za duhovne poklice po župnijah in družinah od 1. do 31. oktobra 2020 več ...


 sreda, 21.10.2020 - ponedeljek, 21.12.2020

Halasov shod

Vabljeni k molitvi za beatifikacijo b.s. Danijela Halasa. več ...


 sobota, 24.10.2020

Škofijsko romanje ministrantov

Romanje 24.10. odpade in je prestavljeno na ugodnejši čas glede na epidemiološke razmere. več ...


 četrtek, 29.10.2020 - torek, 29.12.2020

Prva Kozarjeva ura

Vabljeni k molitvi za beatifikacijo b.s. Alojzija Kozarja. več ...


 sobota, 14.11.2020

MLADINSKI FESTIVAL V SLOVENIJI

DOGODEK JE PRESTAVLJEN ZA NEDOLOČEN ČAS več ...


 sobota, 21.11.2020 - sobota, 28.11.2020

Adventna duhovna obnova in škofijski ministrantski kviz

21. in 28. novembra 2020 več ...

Celotni seznam napovedi